چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸:۳۱

حضور مدیرکل ثبت احوال در برنامه زنده تلویزیونی صبح بخیر کرمان

تاریخ : چهارشنبه, ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی، دکتر زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه در برنامه زنده تلویزیونی صبح بخیر کرمان حضور پیدا کردند.
مدیرکل در این برنامه ضمن معرفی اهداف و برنامه های ثبت احوال به ارائه گزارشی از وضعیت پروژه کارت هوشمند ملی و شناسنامه مکانیزه در استان کرمان پرداخت.
ایشان اظهار داشت: تاکنون در استان کرمان ۵۴% از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند که در مقایسه با میانگین کشوری که ۵۸% است انتظار می رود افراد واجد شرایط در استان هر چه سریع تر برای ثبت نام اقدام نمایند.
وی تاکید کرد: مردم استان کرمان از زیرساخت ها و فضای ایجاد شده جهت دریافت کارت هوشمند ملی خود استفاده کنند تا در سال آینده هنگام مراجعه به ادارات دولتی و بانکها دچار مشکل نشوند.
مدیرکل ثبت احوال افزود: در آینده نزدیک با استفاده از کارت هوشمند ملی نیازی به تحویل کپی مدارک هویتی در ادارات و بانکها نیست و بزودی دریافت وجه از عابربانک توسط کارت هوشمند ملی امکان پذیر می شود.
مدیرکل در پایان از پشتیبانی مسئولین سازمان ثبت احوال کشور، مسئولین استان و تلاشهای بی دریغ کارکنان ثبت احوال و همچنین دفاتر پیشخوان دولت ارائه دهنده خدمات ثبت احوال تشکر نمودند.