جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۷:۲۷

نشست اندیشه ورزی مدیرکل و کارکنان ثبت احوال با دکتر فدایی سرپرست استانداری کرمان

تاریخ : یکشنبه, ۷ مرداد, ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان، روز شنبه مورخ ششم مردادماه ۹۷ نشست اندیشه ورزی مدیرکل و کارکنان ثبت احوال با دکتر فدایی سرپرست استانداری کرمان در محل دفتر استاندار برگزار گردید.

در این نشست ابتدا دکتر زین الصالحین مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تشکر از سرپرست استانداری بجهت همکاری و همراهی با مجموعه ثبت احوال، گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده در حوزه های هویتی اعم از پروژه کارت هوشمند ملی و پیشرفت ۷۵ درصدی آن در استان، وضعیت صدور شناسنامه مکانیزه، ثبت به موقع وقایع حیاتی (ولادت، وفات، ازدواج، طلاق) ، انجام پروژه های عمرانی احداث و بهسازی ساختمان ادارات در دولت تدبیر و امید در سطح استان و نحوه خدمت رسانی بویژه ارائه خدمات در میز خدمت ارایه کرد.

مدیرکل ثبت احوال اظهار داشت: اتقان اسناد و مدارک هویتی و توسعه نظام جامع شناسایی ایرانیان از اهداف کلان سازمان ثبت احوال کشور است و کارکنان ثبت احوال استان در این راستا تمام تلاش خود را برای حفظ هویت کرمانیان بکار گرفته اند.

در ادامه دکتر فدایی سرپرست استانداری کرمان ضمن تشکر از خدمات ثبت احوال و تبریک بمناسبت صدسالگی ثبت احوال گفت: صد سال موفقیت و تلاش و حفظ هویت ایرانی را شاهد بودیم ان شاالله شاهد موفقیت های بیشتر این سازمان در خدمت رسانی به مردم باشیم.

سرپرست استانداری کرمان: میز خدمت واقعی را میزی دانست که ارباب رجوع به یک نقطه در اداره مراجعه نماید و بعد از اتمام زمان انجام فرایند به همان نقطه که میز خدمت می باشد مراجعه و خدمت پایان یافته را دریافت نماید.

دکتر فدایی در ادامه لزوم گماردن افراد با اخلاق و با نشاط و خوش برخورد برای خدمت به مردم در میز خدمت ادارات را خواستار شد.

در پایان همکاران ثبت احوال در حوزه های مختلف نقطه نظرات خود بیان نمودند.