پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۲۰

اداره کل ثبت احوال استان کرمان برای سومین سال متوالی بعنوان دستگاه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد

تاریخ : پنج شنبه, ۳ آبان, ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی، اداره کل ثبت احوال استان کرمان توانست برای سومین سال متوالی در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۶ در بین دستگاه های اجرایی استان رتبه برتر را در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی کسب نماید و با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره شهید رجایی از سوی سرپرست استانداری کرمان و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان تقدیر به عمل آمد.
دکتر فدایی سرپرست استانداری کرمان در این جشنواره گفت: برخورد یکسان دستگاه ها با مراجعین، استفاده از تمامی ظرفیت های قانونی در حل مشکلات مراجعین و سریع و چابک بودن دستگاه های اداری در انجام امور سه ویژگی یک نظام اداری مطلوب است.
به گزارش روابط عمومی در متن تقدیر نامه آمده است: بی شک کارآمدی و اثر بخشی نظام اداری، عامل مهم حیاتی در تحقق اهداف و برنامه های همه جانبه و لازمه پیشرفت و توسعه یکپارچه در کشور می باشد در راستای پیاده سازی و تحقق اهداف و برنامه های اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ از سوی ستاد جشنواره شهید رجایی استان به عنوان دستگاه برتر درجمع شاخص های عمومی و اختصاصی در گروه دستگاه های عمومی، اجتماعی و قضایی برگزیده شده اید. بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از جنابعالی و همکاران پر تلاش آن مجموعه ابراز می نماییم. امید است با استعانت از درگاه الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد هر چه بهتر امور و خدمات به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دولت تدبیر و امید و مردم شریف استان پیروز و سربلند باشید.