چهارشنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۸:۲۶

شورای اداری ثبت احوال استان کرمان با حضور دکتر درخشان نیا رییس سازمان ثبت احوال کشور تشکیل شد

تاریخ : سه شنبه, ۱۶ بهمن, ۱۳۹۷

شورای اداری ثبت احوال استان کرمان با حضور دکتر درخشان نیا رییس سازمان ثبت احوال کشور تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان روز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه جلسه شورای اداری ثبت احوال استان کرمان با حضور دکتر درخشان نیا معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال کشور، دکتر ابوترابی مشاور رییس و معاون اسناد هویتی سازمان، مهندس پارسایی معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان، دکتر نعیمی مدیر کل حراست سازمان، دکتر زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان کرمان و رؤسای ادارات ثبت احوال استان کرمان در سالن ولایت اداره کل برگزار شد.

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی و سرود ثبت احوال، کلیپ عملکرد ثبت احوال استان طی چهار سال اخیر پخش گردید.

در ادامه حسین زین الصالحین مدیر کل ثبت احوال ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولین سازمان در استان کرمان و عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی، گزارشی از اقدامات انجام شده در سه موضوع پروژه های عمرانی، ساختار سازمانی و امور هویتی و حقوقی بیان کرد.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان از حمایت ها و هدایت های خوب و عالمانه رییس سازمان ثبت احوال کشور تقدیر نموده و گفت: خدا را شاکر هستیم که در دستگاهی خدمت می کنیم که در ابتدای خلقت هر انسان خدمت به خلق را شروع می کنند.

در ادامه دکتر ابوترابی مشاور رییس سازمان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد شهدای استان کرمان از زحمات مدیرکل و کارکنان ثبت احوال استان کرمان تقدیر کرد و از اعضای حاضر در جلسه خواست به معرفی خود بپردازند.

سپس هر یک از اعضای جلسه ضمن معرفی خود به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

این جلسه با سخنان دکتر درخشان نیا رییس سازمان ثبت احوال کشور ادامه یافت.

ایشان اظهار داشت: یک قرن تلاش، خدمت گزاری، صداقت و امانت داری ثبت احوال را به شما تبریک می گویم و حضور در کرمان و مشاهده همدلی کارکنان ثبت احوال استان کرمان یک روز بی نظیر را برای بنده به یادگار گذاشت.

وی گفت: خدمت به مردم بالاترین عبادت است و فرصت استثنایی است که خداوند متعال در اختیار ما قرار داده است که در صورت استفاده می تواند باعث عاقبت بخیری همه ما شود.

دکتر درخشان نیا مهربانی با مردم و داشتن رنگ خدایی را که همان خدمت و رعایت حرمت و احترام مردم و امانت داری و محبت است را راه نجات و رسیدن به عاقبت بخیری دانست.

دکتر درخشان نیا در پایان اعلام کرد به رسم یادبود یک لوح تقدیر برای مدیرکل ثبت احوال استان و یک لوح تقدیر برای کلیه کارکنان ثبت احوال استان کرمان اهداء خواهد شد.