شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۷:۰۵

دیدار مدیرکل ثبت احوال استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان

تاریخ : ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان کرمان محمد قاسمی ضمن تبریک عید سعید غدیرخم و ۱۷ مرداد بزرگداشت روز خبرنگار گفت: صدا و سیمای مر کز کرمان در انعکاس برنامه های مجموعه ثبت احوال استان بسیار رضایت بخش عمل کرده است.
مدیرکل ثبت احوال استان اظهار داشت: همکاری صداوسیمای استان با اداره کل ثبت احوال نقش بسزائی در توسعه و رشد خدمات ثبت احوال داشته و لازم است که این مهم با قوت ادامه یابد.

در این دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان از حضور مدیر کل و هیات همراه تقدیرنمود و از ثبت احوال به عنوان دستگاه پیشرو درتغییر و تحول نام برد.
آقای دکتر علیرمضانی با بیان اینکه اعتماد مردم سرمایه اصلی رسانه ملی و استانی است، بر احصاء مسائل ورفع آنها از طریق فرهنگ سازی مناسب تاکید نمود و گفت: ثبت احوال از ادارات بسیار مهم برای برنامه ریزی های مختلف کشوری است و لازم است مردم از خدمات مهم ثبت احوال مطلع باشند، و ما نیز در رسانه استانی آمادگی هرگونه همکاری با شما را داریم.

در پایان این دیدار مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با حضور در واحد خبر صداوسیمای مرکز کرمان از مدیرکل،معاونین و همکاران واحد اطلاعات و اخبار تجلیل و قدردانی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *