چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۱:۵۴

رونمایی از سند شهید سنجری فر با حضور سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان

تاریخ : ۱۶ دی ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان کرمان امروز ۱۶ دی ماه ۱۳۹۹ سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان به همراه تعدادی از همکاران با مدیرکل ثبت احوال استان کرمان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار محمد قاسمی گزارش کاملی از ثبت احوال استان و همچنین آمار استعلام پاسخ شده توسط ثبت احوال برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی اعلام نمود.

در ادامه سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن عرض خسته نباشید به همکاران محترم ثبت احوال و این خانواده بزرگ و مهم و همچنین سلام و درود به روح شهدا خصوصا شهدای سیدالشهداء مقاومت حاج قاسم سلیمانی عزیز یاد یاران و همزمان ایشان را گرامی داشت . درادامه ایشان افزود ما امروز به سمت هوشمند سازی در جهت پیشبرد دولت الکترونیک با توجه به ظرفیتها حرکت می کنیم و اعلام نمودند که بهره برداری از سامانه ها ی کشور توسط سازمان ها که خدمت رسانی به مردم انجام می دهند امکان پذیر می باشد که این فعالیت توسط سازمان ثبت احوال کشور انجام شده است وباعث گردیده ثبت احوال کشور در این جایگاه و منزلت قرارگیرد. در ادامه ایشان بیان نمودند که همانطور این ظرفیت ها توسط سازمان های متولی امر ایجاد می شود بهره برداری خاص هم انجام میگردد و ما باید ظرفیت های امنیتی را بالا ببریم و در حفظ و نگهداری اسناد سفید نظارت بیشتری داشته که عدم نظارت باعث خسارت جبران ناپذیری می گردد.

وایشان بیان نمود که بسیاری از گره های کور پرونده های ما برمی گردد به بانک اطلاعاتی کامل ثبت احوال که این بانک اطلاعاتی باعث سرعت بخشی در روند پرونده ها و کشف جرم می گردد.

در ادامه این دیدار سرهنگ ناظری از نمایشگاه نقاشی فرزندان خانواده ثبت احوال بازدید و از گنجینه اسناد هویتی مفاخر و مشاهیر اداره کل ثبت احوال استان بازدید و از سند هویتی شهید سنجری فرد شهدای خانواده ثبت احوال استان کرمان رونمایی گرد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *