چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵:۳۴

سفر یک روزه مدیرکل ثبت احوال استان کرمان به جنوب و دیدار با فرماندار شهرستان رودبار

تاریخ : ۴ آذر ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان کرمان محمد قاسمی به اتفاق هیئت همراه به جنوب استان سفر کردند. در ادامه سفر خود در شهرستان رودبار جنوب به اتفاق هیات همراه با فرماندار دیدار و گفتگو کرد.

محمد قاسمی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از ثبت چهار وقایع حیاتی شهرستان رودبار و پروژه سببی و نسبی ، بر لزوم اختصاص اعتبار جهت تکمیل ساختمان ثبت احوال تاکید کرد.

در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان رودبار ضمن قدر دانی از کارکنان ثبت احوال رودبار از اهمیت و جایگاه مهم ثبت احوال عنوان کرد.

فرماندار رودبار گفت:با توجه به جمعیت بالای شهرستان رودبار در بحث نیروی انسانی در ثبت احوال ان شاالله توجه ویژه ای نسبت به شهرستان رودبار جنوب داشته باشید.

پرورش در ادامه از تخصیص اعتبار جهت تکمیل ساختمان ثبت احوال رودبار قول مساعد داد.

در پایان این دیدار مدیرکل ثبت احوال به رسم یادبود تندیس نماد ثبت احوال استان را به فرماندار اهداء و …

در ادامه ی این سفر خود از اداره ثبت احوال رودبار بازدید کرد.

محمد قاسمی طی نشستی با پرسنل شاغل در اداره مسائل و مشکلات همکاران را بررسی نمود و ضمن قدردانی از زحمات همکاران و برلزوم تکریم ارباب رجوع و تسهیل ارائه خدمات و کاهش زمان ارائه خدمات در قالب قوانین و مقررات تاکید کرد.

مدیرکل ثبت احوال در پایان بازدید خود با مراجعین به اداره ثبت احوال رودبار دیدار و جهت رفع مشکلات آنان دستورات لازم را صادر کرد.

در پایان سفر یکروزه خود عصر امروز از اداره ثبت احوال عنبرآباد بازدید کرد.و  طی نشستی با پرسنل شاغل در اداره مسائل و مشکلات همکاران را بررسی نمود و ضمن قدردانی برلزوم تکریم ارباب رجوع و سرعت و دقت در سامانه سببی نسبی تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.